2023-08-23 14:48:55

KVALITEEDIKONTROLÖR

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Toodangu kvaliteedi ja protsesside toimivuse kontrollimine. Kvaliteediosakonna eesmärkide saavutamisse panustamine, toetades seeläbi ettevõtte arengut ja konkurentsivõimet.

Peamised tööülesanded:
• Valmis- ja pooltoodete kvaliteedikontroll tootmishoones ja territooriumil.
• Kontrolli tulemuste operatiivne registreerimine ja kommunikeerimine.
• Tootmistööliste kvaliteedialane nõustamine ja koolitamine.
• Probleemide juurpõhjuste tuvastamine ja parenduste algatamine.
• Tarnijareklamatsioonide koostamine ja haldamine.
• Heakorra kontroll ja probleemide registreerimine.
• Tootmiskoosolekutel osalemine ja protokollimine.
• Pidev koostöö ja infovahetus teiste osakondadega tulemuste saavutamiseks.

Ootused kandidaadile

Oled oodatud kandideerima kui:
• Oled kohusetundlik, täpne ja aktiivne.
• Sul on tehnilist taipu ja oskad lugeda tehnilisi jooniseid.
• Oskad kasutada lihtsamaid mõõtevahendeid (nihik, nurgamõõdik jne)
• Valdad tavatasemel kontoritarkvara (MS Office).
• Valdad hästi eesti keelt kõnes ja kirjas.
• Sul on vähemalt keskharidus või kutseharidus.
• Oled valmis palju suhtlema ja koostööd tegema.

Kasuks tulevad:
• Teadmised kvaliteedihaldusest.
• Varasem töökogemus tootmisettevõttes.
• Vene ja inglise keele oskus.
• Tehniline haridus.
• Teadmised lehtmetalli töötlemise tehnoloogiast.
• Keevisõmbluste visuaalse kontrolli oskus.

Ettevõte pakub

Pakume sulle:
• Huvitavat ja mitmekülgset tööd
• Isikliku arengu võimalust ja täiendkoolitusi
• Stabiilset töösuhet sõbralikus ja toetavas meeskonnas
• Korraliku töö eest korralikku tasu

Töökoht asub Leholas ( 5 km Keilast).