2023-08-23 14:48:55

Koduabiline

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Eramajas või korteris kodumajapidamise korraldamine
Eaka inimese igapäevane abistamine
Töökoht eramajas või korteris Saksamaal
Eaka inimese kodu (vajadusel ka aia) korrashoid
Pesu pesemine / triikimine
Kauplusest sisseostude tegemine ja toidu valmistamine

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb eelnev töökogemus eakatega
Soovitav saksa keele oskus, vähemalt algtasemel
Organiseerimisvõime, otsustusvõime
Hea stressitaluvus
Tasakaalukas ja abivalmis
Kasuks tuleb juhilubade olemasolu
Töötaja tagab omalt poolt :
- vanurile füüsilise ja psüühilise toetuse
- talle usaldatud eaka inimese heaolu
- mõistliku ajalise pühendumuse organisatsioonile

Ettevõte pakub

Pakume pikaajalist või tähtajalist koostööd
Töökohta Saksamaal
Majutust eramajas või korteris (töötajale tasuta elamispind ja söök)
Usaldusväärset ja seaduskuulekat töösuhet
Sõidukulude tasumist Saksamaale ja tagasi
Korralist puhkust 28 päeva ja võimaldame 28 päeva palgata puhkust, vastavalt kokkuleppele

Lisainfo

Kandideerida CV Keskuse vahendusel, CV´le lisada "KAASKIRI" ja võimalusel foto, lisainfo saamiseks helistada E-R, 56999436 või 56900692, kella 09.00śt kuni 16.00ńi.
Peredes on vaja suhelda saksa keeles, kandideerida võib ka siis, kui alles asute täiendama või õppima saksa keelt. Rakendame ja võimaldame ka vajadusel praktika.