2023-08-23 14:48:55

Hulgimüügijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Norra suurima lõngavabriku SandnesGarn esindaja Baltikumis, Loomeinvesteeringute OÜ, otsib oma meeskonda aktiivset
HULGIMÜÜGIJUHTI,
kelle mängumaaks on terve Baltikum ja tulevikuperspektiivis kogu maailm. Hulgimüügijuhina vastutad Sa ettevõtte ärikliendisuhete loomise, hoidmise ja arendamise eest, koostad edasimüüjatele personaalsed arenguplaanid ja oled toeks eesmärkideni jõudmisel, osaled aktiivselt turundus- ja reklaamikampaaniate planeerimisel ning oled lüli Norra tootja ja Baltikumi edasimüüjate vahel.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:
• Omad vähemalt keskharidust
• Sul on varasem eduka müügitöö kogemus, soovitavalt B2B
• Räägid suhtlustasemel nii vene kui inglise keelt
• Oled harjunud iseseisvalt töötama
• Sul on B-kategooria autojuhiload
• Välislähetused ei ole Sinu jaoks probleem
• Näed takistuste asemel võimalusi
Kasuks tuleb huvi käsitöö vastu ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

Ehkki saad kaasa juba olemasoleva kliendibaasi, pakume Sulle võimalust kogu müügistrateegia koostöös ettevõtte juhtkonnaga nullist üles ehitada. Olles tulemusele, mitte töötundidele orienteeritud, on Sul kokkuleppeliselt võimalik osalise ajaga toimetada kodus. Läbi põhi- ja tulemuspalga süsteemi saad oma sissetulekut ise mõjutada.