2023-08-23 14:48:55

Kalevi Šokolaadipoe juhataja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume tööd peatselt avatavasse Balti jaama Vaksali turu KALEVI ŠOKOLAADIPOE JUHATAJA ametikohale, kelle põhilisteks tööülesanneteks on:
- poe töö kasumlik korraldamine läbi toodete ja teenuste aktiivse müügi
- kliendikeskse teeninduse tagamine
- varude juhtimine
- müügisaali ja teiste ruumide korrashoiu tagamine

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
- kaubandus, ärijuhtimise või turunduse valdkonna keskeri- või kõrgharidus
- töökogemus klienditeenindajana vähemalt 3-aastat
- suurepärane suhtlemisoskus ning temast kiirgab positiivsust ja soojust
- korrektne eesti keele oskus, suhtlemistasemel inglise ja vene keele oskus
- omane täpsus ja kohusetunne ning kiirus, puhtus, korrektsus
- arvutioskus tavakasutaja tasemel

Pakume toredate kolleegidega tööd armastatuima kaubamärgiga ettevõttes, kus lähimateks kaastöötajateks on klienditeenindajad.

Töötasu koosneb põhipalgast ja müügitulemustest sõltuvast lisatasust.

Lisainfo