2023-08-23 14:48:55

Martsipanivormija

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Võtame Maiasmoka kohvikusse tööle tähtajaliselt MARTSIPANIVORMIJA, kelle põhilisteks tööülesanneteks on:
- martsipanitoodete ja - figuuride kvaliteetne valmistamine käsitsi või vormidega
- kujude maalimiseks ette valmistamine ning vajadusel pakendamine
- martsipanimassi ja töövahendite olemasolu ja säileaegade jälgimine ning tagamine
- tööruumide ja vahendite korrashoid

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
- keskharidus, kasuks tuleb kondiitri eriala väljaõpe
- baasteadmised toiduhügieeni nõuetest
- eesti keele oskus vähemalt kesktasemel
- vastutus- ja kohusetunne ning meeskonnatöö oskus
- talle on oluline puhtus ja korrektsus

Pakume tööd armastatuima kaubamärgiga ettevõttes, kus lähimateks kaastöötajateks on martsipanivormijad, - maalijad, kondiitrid ja kommimeistrid. Töötasu koosneb põhitasust ja valmistatud kujude kaalust sõltuvast lisatasust.

Töö toimub Pikk tn 16 summeeritud tööaja arvestusega graafiku alusel kõikidel nädalapäevadel.

Lisainfo