2023-08-23 14:48:55

Autojuht / taksojuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega ja autopargi laiendamisega, pakub Q Takso tööd Taksojuhile.
Töö sisuks on kliendi turvaline toimetamine sihtkohast lähtekohta.
Töö piirkond valdavas osas Tallinn ning Harjumaa.
Meie firma teenuse tariifid on: 2 EUR - sõidualustamistasu, 0,50 EUR - kilomeetri hind ja 10 EUR - ootetunni hind.

В связи с увеличением объемов работы и расширением автопарка, Q Takso предлагает работу водителям такси. Сутью работы является доставка клиента с места посадки до места назначения. Работа в основном происходит в Таллинне и Harjumaa.
Тарифы на услуги нашей фирмы следующие: 2 EUR - начало поездки, 0,50 EUR - цена за километр и 10 EUR - стоимость часа ожидания..

Ootused kandidaadile

Kogemusteta kandidaadil on vajalik läbida koolitus. Helistage ja me arutleme tingimusi.
Eesti keele oskus suhtlustasandil vajalik!

Для кандидатов без опыта требуется прохождение курсов водителя такси. Звоните и мы обсудим условия.
Обязательно знание Эстонского языка на разговорном уровне.

Pakume 24/7 tööd. Rendiautode hind aates 120 eurot nädalas paarimehega või 180 eurot üksi.. Korralikke, ruumikaid ning uusi säästlikke sõidukeid (diisel ja bensiis/gaaz, manuaal - ning automaat käigukastiga). Töötada on võimalik rendi põhimõttel. Ettevõtte poolt on täisvarustuses Takso auto, selle hooldus ja tellimused (töötame TaxiGo tarkvaraga). On samuti olemas suur lepinguliste klientide baas.

Предлагаем работу 24/7 Стоимость аренда автомобиля начиная со 120 евро в неделю с напарником и 180 в одиночку.. Исправные, вместительные а также новые экономные автомобили (дизель и бензин/газ с мануальной и автоматической коробкой). Работать предлагается на основе аренды автомобиля. С нашей стороны полностью оборудованный автомобиль, его обслуживание и обеспечение водителя заказами через систему TaxiGo. Также имеется большая база договорных клиентов.

Lisainfo

Lisainfo telefonil 56661256