2023-08-23 14:48:55

Müügiesindajat/ Koolitaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma ettevõttesse Laboratoires Renophase Paris toodete müügiesindajat ja koolitajat eelkõige vene keelt kõnelevate koostööpartnerite leidmiseks üle Eesti. TÖÖ EESMÄRK: Arendada välja müügivõrgustik vene keelt kõnelevatest spetsialistidest üle Eesti. Esitleda, põhjalikult tutvustada ja koolitada Laboratoires Renophase Paris brändi ja tooteid naharavi teenuse pakkujatele eesmärgiga maksimeerida teadlikkust toodetest, suurendada nende soovitamist vene keelt kõnelevatele klientidele, teha nähtavamaks ning kättesaadavamaks Laboratoires Renophase Paris tooteid ja tootenäidiseid, samuti edendada Laboratoires Renophase Paris tuntust ja imidžit naharavi teenuse pakkujate seas.

Ootused kandidaadile

Et oled positiivne, rõõmsameelne ja initsiatiivikas. Tööks vajalikud omadused on otsustusvõimelisus ja võime iseseisevalt tööd planeerida. Samuti peaks Sulle sobima liikuv töö. Sul võiks olla vähemalt 2-aastane müügitöö kogemus (kasuks tuleb kogemus kosmeetika, tervisetoodete, ravimite alal), lisaks vene keelele suhtled ja kirjutada vähemalt kesktasemel eesti ja inglise keeles. Vajalik on B-kategooria juhtimisõiguse olemasolu (kasuks tuleb isikliku auto kasutamise võimalus).

Huvitavat ja arendavat tööd väikeses, sõbralikus ja innovatiivses ettevõttes.
Töö rahvusvaheliselt ja Eesti dermatoloogia ala professorite poolt tunnustatud dermakosmeetika toodetega.
Tööaja paindlik planeerimine.
Lisaks põhipalgale pakume lisatasu vastavalt müügitulemustele.
Kindlustame sujuvaks tööks töötaja telefoni ja arvutiga. Oma auto kasutamise puhul maksame autokompensatsiooni.

Lisainfo

Kui tundsid, et soovid end panna proovile, siis palun saada oma kandideerimissoov koos motivatsioonikirja ja palgasooviga e-mail aadressile kairi(at)newlook.ee.