2023-08-23 14:48:55

Mehhatroonik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Võtame tööle MEHHATROONIKU, kelle peamiseks tööülesandeks on tootmisseadmete ja -liinide tehniline seadistamine, hooldus ja korrashoid.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
- soovitavalt töökogemus toiduainetetööstuses
- kutse- või keskeriharidus elektrik-automaatiku või mehhatrooniku erialal
- tehniline taiplikkus
- täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus, tahe teha meeskonnatööd
- eesti keele valdamine, vene keele oskus suhtlemistasemel
- inglise keel erialane terminoloogia tundmine

Pakume tööd mainekaima kaubamärgiga ettevõttes, tulemustest sõltuvat töötasu. Tasuta lõunasuppi ning transporti Tallinnast (kesklinnast ja Lasnamäelt) tööle Jürisse ja tagasi.

Töö toimub kahes vahetuses, vahetuse pikkus 10 tundi, summeeritud tööaja arvestuse alusel. Töövahetuse ajad 22:00 - 07:00 ja 07:00 - 17:00, esmaspäevast reedeni.

Lisainfo

Kandideerimise eelduseks on CV saatmine. Kandideerida saab ka saates oma CV märgusõnaga "Mehhatroonik" e-posti aadressil kandidaat(ät)kalev.eu