2023-08-23 14:48:55

Ilutoodete müügiesindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume tööd kosmeetikatoodete müügiesindajale, kelle põhilisteks tööülesanneteks on ettevõtte turundusstrateegia elluviimine, kodulehe ja sotsiaalmeedia haldamine, infomaterjalide koostamine, reklaammaterjalidega ja -kujundustega töötamine, ürituste korraldamine, müügikohtade esinduslikkuse ja varustatuse tagamine, müügimeeskonna abistamine, aruandlus juhtkonnale, aktiivne müük olemasolevatele klientidele ning uute kliendisuhete loomine üle Eesti, mis sisaldab klientide külastamist, hinnapakkumiste koostamist, tellimuste vastuvõtmist, nõustamist ning kliendituge.
Sinu ülesandeks on ka teavitada kliente uutest toodetest.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui:
• Sul on turundus- või majandusalane haridus
• Sul on mõningased kosmeetikaalased kogemused ja teadmised
• Sul on soov õppida ja areneda ilumaailmas
• Sul on hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus ja soovitavalt eelnev töökogemus turunduses
• Sa oled usaldusväärne ja kohusetundlik
• Oled initsiatiivikas, õpivõimeline ja motiveeritud
• Oled positiivse ellusuhtumisega ja tulemustele orienteeritud, sihikindel, töökas ning oskad töötada iseseisvalt.
• Valdad heal tasemel eesti, vene ja inglise keelt
• Sul on loov mõtlemine ja julgus tulla uute ideedega välja
• Hea arvuti kasutamise oskus (Excel, Word, PowerPoint, kujundusprogrammid, kodulehe haldus)
• Kasuks tuleb B-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Meeldiv kollektiiv.
Huvitav ja väljakutseid pakkuv töö.
Konkurentsivõimeline palk
Ettevõttes kehtivaid soodustusi.