2023-08-23 14:48:55

Hommiku kokk, kokk

CVKeskus.ee klient
820 - 920 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Serveerimine ja ettevalmistuste tegemine supid, salatid, kotletid, burgerid, Belgia vahvlid ja pankoogid.
Kaupade vastuvõtt ja köögipuhtuse eest hoolitsemine.
Hommiku kokk (7:30-15:30) - oskust teha maitsvaid hommikusööke (omlett; munapuder peekoniga; päevapuder jt.)

Сервировка и приготовления супов, салатов, котлет, бургеров, бельгийские вафли и блины .
Приём товаров и уборка кухни.

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile
Suur huvi kokanduse vastu.
Oskad töötada puhtalt ning oma tööposti eest hoolitseda. Sul on
restorani töökogemus.
Oled avatud ja positiivne inimene, kes tahab liituda toreda
meeskonnaga!

Большой интерес к кулинарии и развитию.
Умеешь работать чисто и быстро.
Имеешь опыт работы в ресторане.

Ettevõte pakub
Töökohta heas ja toredas ja üksteisest hoolivas meeskonnas.
Väga tugevat erialast arenemise võimalust igale kokale.
Distsipliineeritud ja lõbus meeskond.
Töötamine graafiku alusel, palk ainult konto peale.

Предлогаем возможность развития для каждого повара.
Дисциплинированая команда.
Работа на основании графика, заработная плата только на
банковский счет.

Lisainfo
Peakokk; Kokk.
Asukoht: Liivalaia 27, Tallinn
Töö tüüp: täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: panga kontole.
Info: 58552526 (est., rus., eng.)
Juliart OÜ avaneb uus põnev, ilus söögikoht Tallinnas (Liivalaia 27)
“TerePere” kohvik - resto.