2023-08-23 14:48:55

Sõrmjätkuliini operaator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu kui operaatori ülesanneteks saab:
Abitööd liini ülespanemisel ja töövalmis seadmisel
• liini ettevalmistamise, paigaldamise ja käivitamisega seonduvad abitööd tehnikakaosakonna juhendamisel
• liini operaatori ametiülesannete väljaõpe

Peale liini paigaldamist sõrmjätkatud toodete igapäevane tootmine, sh:
• sõrmjätkuliini seadistamine ja materjalivahetuse läbiviimine
• toodete tootmine vastavalt etteantud tööjuhendile, normidele ja plaanidele
• toodete tehnilise kvaliteedi tagamine ja jälgimine
• abitegevused toormaterjali ettevalmistamisel
• ettenähtud andmete sisestamine infosüsteemidesse

Ootused kandidaadile

Sa oled sobilik kandidaat kui
• sul on teadmised ja/või praktilised kogemused mehaanikast
• sul on varsem kogemus puidutööpinkidega (höövel, freespink vms.)
• sul on arvutioskus heal tasemel
• oled valmis töötama vahetustes
• oled kohusetundlik, aus ja töös täpne
• sul on avatud meel, lahtised käed ja soov õppida

Ettevõte pakub

Meie omaltpoolt pakume
• turvalist töökeskkonda ja häid töötingimusi
• tööks vajalikke isikukaitsevahendeid, tööriideid
• perioodilist terviskontrolli
• sooja lõunasööki, kus omaosalus on vaid 1 euro
• sõbralikku meeskonda
• konkurentsivõimelist töötasu ja meeldivaid lisahüvesid
Kui oled huvitatud uutest väljakutsetest, saada oma CV e-mailile mari.ludimois[at]storaenso.com hiljemalt 12. märtsiks 2017.