2023-08-23 14:48:55

Finantskontroller (Tallinn)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Meie uus finantskontroller tagab, et kontserni Baltimaade ja Soome firmad tegutsevad vastavuses kontserni protsesside ja põhimõtetega. Finantskontroller allub otse kontserni finantsjuhile, teeb tihedat koostööd peakontori finantsosakonnaga ning on äri arendamisel partneriks meie Balti ja Soome firmade tegevjuhtidele ja nende juhtrühmadele.

Sellel ametikohal vastutad Sa müügimahtude, kasumi, kulude, allahindlus-, tugi- ja boonusprogrammide ning lao järelvalve eest, aruandluse eest kontserni finantsosakonnale ning vastavus-, protsessi- ja siseauditite eest. Samuti vastutad kuupõhise aruandluse, turu- ja finantsvõimaluse analüüsi eest ning toetad äri eelarvete ja prognooside ettevalmistamisega.

Suhtled ka kohalike audiitoritega ja riigiasutustega tagamaks, et meie Balti ja Soome firmade tegevus vastab seadusandlikele nõuetele ja kontserni põhimõtetele. Sinu töökoht asub Tallinnas ning viibid sageli töölähetustel meie Helsingi-kontoris, vahel ka meie peakontoris Koldingis.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et oled põhjalik, energiline, dünaamiline ja proaktiivne. Sa oled järjekindel ning Sul on head analüütilised võimed ja hea suhtlemisoskus. Sul on edukas samalaadse töö kogemus rahvusvahelisest müügi- või tootmisfirmast Balti riikides või Soomes. Tunned siirast huvi protsesside vastavuse temaatika vastu ja soovid NCG arengule kaasa aidata.

Valdad vabalt inglise keelt ning omad vähemalt bakalaureusekraadi majanduses või rahanduses. Eesti, soome, vene ja/või rootsi keele oskus on eeliseks. Oled Exceli peakasutaja. MS Axapta, Cognos, QlikView või ärianalüüsitarkvara kasutamise kogemus on samuti eeliseks.

Sind ootavad väljakutsed kasvavas dünaamilises rahvusvahelises autokontsernis, innukad motiveeritud kolleegid Balti riikides ja Põhjamaades ning otsene kaasatus igapäevasesse äritegevusse. Pakume Sulle head hüvituspaketti ja ametiautot.

Lisainfo

Tunned huvi? Vaata www.nc.dk