2023-08-23 14:48:55

Eripuhastustööde spetsialist

CVKeskus.ee klient
Alates 1000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Seoses suurenenud töömahuga, oleme otsimas oma pikaajalisse ning kaasaegsesse meeskonda tähtajatu töölepinguga eripuhastustööde spetsialisti!

Töö sisu: Akende, fassaadide, klaas-ja peegelpindade pesemine, ruumide üldpuhastus, suurpuhastus, ehitusaegne ja -järgne puhastus, põrandate puhastamine ja hooldus, vaipkatete pesemine jm huvitavad puhastustööd!

Tööaeg: täistööaeg, ideaalis E-R, kuid vajadusel ka graafiku alusel, summeeritud tööajaarvestusega.

Töötasu: alates 1000€(kuus) + %

Anna oma töösoovist teada 6228 591 (Anett) või kandideeri läbi CV keskuse portaali.

Ootused kandidaadile

Varasem töökogemus eripuhastustööde spetsialistina ning eesti keele oskus suhtlustasemel.

Omalt poolt pakume meeldivat meeskonda ja ühisüritusi, anname kvaliteetsed ja mugavad tööriided, professionaalsed töövahendid ning sotsiaalsed garantiid.

Vaata meie kohta lisa: www.tphooldus.ee/toopakkumised või helista ja uuri lisa: 6228 591.

Lisainfo

Lisainfo: 6228 591