2023-08-23 14:48:55

Puhastusteenindaja-perenaine

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Kui Sa tuled meie meeskonda ootab sind ees:

- Hotelli siseruumide ( majutustoad, üldkasutatavad ruumid ) kvaliteetne puhastamine
-Toitlustusruumide ja sauna pesu pesemine ja triikimine
-Turistide nõude pesemine
- Maja ümbruse korrashoid

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:

- Sul on võime taluda pingelist tööd, hea füüsiline vastupidavus
- Oled kohusetundlik, täpne, hoolikas, aus
- Sul on hea tähelepanuvõime maja kvaliteetse puhtuse hoidmiseks
- Sul on positiivse suhtumine töösse, klientidesse
Madalaim nõutav haridustase: põhiharidus
kasuks tuleb puhastusteenindaja koolituse läbimine
* keeleoskus: eesti: kesktase, eesti kirjutamine: kesktase

Pakume sulle suurepärast võimalust töötada keset loodust, rahus ja vaikuses, kuid samas tänapäevases keskonnas.
Meil on hea motivatsiinipakett, hea tasu ja suurepärased kolleegid.
Kui tuled kaugemalt, siis pakume sulle töötamise ajaks numbrituba meie imelises hotellis!

Samuti pakub Trofee Jahimaja häid võimalusi edasiarenemiseks ulukiliha roogade valmistamisel

Lisainfo

Saada meile oma CV ja kui Sa oled meile sobilik, tule vaata kas meie sobime ka sulle? Ja seejärel TERE TULEMAST MEESKONDA!