Lasteaiaõpetaja

Firma nimi peidetud

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 460555

Tööpakkumise number

460555

Töö kirjeldus

Ootame tööle rõõmsameelset kvalifikatsioonile vastavat õpetajat, kes on valmis töötama kõikide vanusegruppidega.
Töökoormus 1,0 ametikohta.

Tööülesanded:
• õppe- ja kasvatustöö planeerimine, läbiviimine
• laste turvalisuse tagamine
• dokumentatsiooni täitmine
• koostöö erinevate huvigruppidega (lapsevanemad, töökaaslased jt)

Lasteaias on olemas erinevaid robootikavahendeid, mistõttu ootame õpetajalt ka nende rakendamist õppetöösse.

Õpetajatel on kattuvad tööajad st. 12 tunniseid tööpäevi ei ole võimalik teha.

Nõudmised kandidaadile

Kvalifikatsiooninõuetele vastavus.
Tervisetõendi olemasolu.

Asume kesklinnas Keskturu ja Stockmanni vahel. Hea ligipääs töökohale (bussid, trammid).

Töötajale pakume koolitusi (sh.robootika), enesearendamise võimalust ja rõõmsameelset kolletkiivi.

Tööleping on tähtajaline (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamine).
Töövestlused algavad: 01.03.2017
Tööle asumise aeg: 13.03.2017

Töö iseloom

Asukoht:
Tallinn
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
18. märts 2017
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2017
Brutopalk:
kuni 958.00 EUR kuus

Tallinna Mardi Lasteaed asub kesklinnas, mis võimaldab meil läbi viia huvitavaid õppekäike. Suur õueala tagab selle, et meie lapsed veedavad võimalikult palju aega õues.
Lasteaias töötab stabiilne ja kvalifitseeritud personal, kes teeb oma tööd innuga. Seda kinnitab ka lastevanemate tagasiside, et õppetegevused on alati mitmekülgsed ja huvitavad, lapsed hoitud ja armastatud.