2023-08-23 14:48:55

Lasteaiaõpetaja

CVKeskus.ee klient
Kuni 958 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Ootame tööle rõõmsameelset kvalifikatsioonile vastavat õpetajat, kes on valmis töötama kõikide vanusegruppidega.
Töökoormus 1,0 ametikohta.

Tööülesanded:
• õppe- ja kasvatustöö planeerimine, läbiviimine
• laste turvalisuse tagamine
• dokumentatsiooni täitmine
• koostöö erinevate huvigruppidega (lapsevanemad, töökaaslased jt)

Lasteaias on olemas erinevaid robootikavahendeid, mistõttu ootame õpetajalt ka nende rakendamist õppetöösse.

Õpetajatel on kattuvad tööajad st. 12 tunniseid tööpäevi ei ole võimalik teha.

Ootused kandidaadile

Kvalifikatsiooninõuetele vastavus.
Tervisetõendi olemasolu.

Asume kesklinnas Keskturu ja Stockmanni vahel. Hea ligipääs töökohale (bussid, trammid).

Töötajale pakume koolitusi (sh.robootika), enesearendamise võimalust ja rõõmsameelset kolletkiivi.

Tööleping on tähtajaline (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamine).
Töövestlused algavad: 01.03.2017
Tööle asumise aeg: 13.03.2017