2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja-logistik

CVKeskus.ee klient
470 - 500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Tegu on väiksema loomeettevõttega ning tööülesanded on seetõttu ka mitmekülgsemad ja erinevad:
Igapäevane klientidega suhtlus (enamjaolt kirjas, kuid ka suuliselt). Mitmekülgne töö emailinduse, arvete koostamise ning vajalike uuenduste/muudatuste tegemisega erinevatel müügiplatvormidel kui veebilehel. Igakuine statistika koostamine/ülevaade. Samuti kuulub tööülesannete hulka tellimuste vormistamine/pakkimine ja saatmiseks valmis seadmine (logistika alal ka rohkem ülesanded).
Firmast ülevaate saamiseks palume vaadata veebilehte.

Ootused kandidaadile

- Hea suhtlusoskus nii kirjas kui sõnas
- teenindus- ja koostöövalmidus
- Inglise keele oskus, samuti tuleb kasuks lisa võõrkeele oskus (saksa/ prantsuse/hispaania)
- oskus töötada Microsoft Exceli ja Wordiga
- hea otsustamis- ja analüüsivõime
- üldteadmised majandusest, logistikast, kaubavedudest
- täpsus, kiirus, korrektsus ja pingetaluvus
- varasem kokkupuude loomemajandusega on oluline eelis, et sobituda meie tiimi

Tänapäevast ja hubast töökeskkonda loomelinnakus Tartu Aparaaditehases, kus iganädalaselt toimub palju kultuuriüritusi. Võimalikud koolitused jm firmaüritused.