2023-08-23 14:48:55

Kokk Soome Helsingisse

CVKeskus.ee klient
12 - 15 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime Soome Helsingisse kogenud kokkasid ja köögiabilisi. Tööd tehakse erineva tasemega lõunasöögi restoranides ja hotellide restoranides Helsingis, Espoos ja Vantaal.

Pakume nii osalise ajaga tööd kui ka pikaajalisi, tähtajalisi asenduskohti. Töö toimub vahetustega. Tööleping Soome firmaga ja maksud makstakse Soome. Töö algab kohe, kui sobivad kandidaadid on leitud. Otsime mitut inimest. Vajadusel nõustame asjaajamisel ja elamispinna leidmisel.

Ootused kandidaadile

Erialane haridus ja/või koolitus
Varasem erialane töökogemus
Hea soome või inglise keele oskus. Köögis saab ka inglise keelega hakkama, aga soome keel annab kandideerimisel eelise
Soome hügieenipass, kui ei ole siis nõustame tegemisel
Salmonellatunnistus, kui ei ole siis nõustame tegemisel
Iseseisvus ja tahe tööd teha
Eesti või mõne muu EU riigi kodanik

Ettevõte pakub

Ametlik tööleping Soome firmaga, maksud makstakse Soome
Palk kokkadel - 12,50 - 14,50 eur/tunnis brutto. Köögiabilistel 11,50 eur/tunnis.
Vajadusel nõustame asjaajamisel ja elamispinna leidmisel.

Lisainfo

Kandideerimine eesti, soome või ingliskeelse CV-ga. Enne saatmist palun uuendage oma CV ära, et töökogemus ja kontaktandmed on kehtivad, muidu ei ole võimalik teiega ühendust saada. Lisainfo töö kohta telefonil +372 5234535 E - R kl 10-16.