2023-08-23 14:48:55

Sündmuste korraldaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

• Mõisas korraldatavate sündmuste planeerimine ja ettevalmistamine;
• Ruumide ettevalmistamine sündmuste korral;
• Mõisa sündmuste sisu loomine ja koostööpartnerite leidmine;
• Sündmuste eelarve koostamine ja selle jälgimine;
• Sündmuste turundamine.

Ootused kandidaadile

Tulevaselt kolleegilt ootame:
• Vähemalt keskharidust;
• Väga head suhtlemisoskust, aktiivsust, rõõmsameelsust, algatust- ja koostöövõimet, pingetaluvust ning positiivset ellusuhtumist;
• Väga head eesti keele oskust ja inglise keele oskust suhtlustasandil;
• Planeerimisoskust, organiseerimisoskust ja kiiret kohanemisvõimet;
• Eelnevat kogemust sündmuste korraldamisel.

Kasuks tuleb teadmised projektikirjutamisest ja projektijuhtimisest ning eelnev kogemus ürituste korraldamisel.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• Ajaloolise hõnguga töökeskkonda;
• Sisulist ja vastutusrikast tööd;
• Võimalust osaleda erilistes loomingulistes projektides;
• Põhipalk + tulemustasu;
• Ettevõtte siseseid soodustusi.

Tööaeg: Täistööaeg
Asukoht: Anija mõis, Anija küla, Anija vald, Harjumaa

Kandideerimise tähtaeg: 27. veebruar 2017. Kandideerimiseks palume saata CV ja motivatsioonikiri aadressile või tuua Anija mõisa.