2023-08-23 14:48:55

Toitlustusteenindajat/kebabimeistrit

CVKeskus.ee klient
700 - 1100 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Arsenali Kebabi Wabrik otsib oma meeskonda säravat toitlustuse teenindajat/kebabimeistrit, kelle igapäevasteks tööülesanneteks on

1. Külastajate kiire, professionaalne ja sõbralik teenindamine
2. Kebabi eine, pitade, tortillade valmistamine
3. Töökoha korrashoid
4. Aktiivne müügitöö
5. Ettevalmistustööd enne avamist

Töö asukoht Arsenali keskus Erika 14, Tallinn

Ootused kandidaadile

- Kohusetundlikkus, ausus ja täpsus
- Orienteeritus meeskonnatööle ning heale klienditeenindusele
- Oled korrektne ja pead lugu puhtusest
- Valmidus meeskonnatööks
- Oled särav, kohusetundlik ja rõõmsameelne isiksus
- Tahad pakkuda nii külastajale kui ka ettevõttele parimat kvaliteeti
- Oled valmis töötama ka 11 tunnistes vahetustes

Kasuks tuleb:

- Vene keele oskus suhtlustasandil
- Eelnev töökogemus teenindussektoris
- Kiire kohanemisvõime
- Algteadmised toidu käitlemisest

Ettevõte pakub

- Sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi
- Vastutulelikke ja häid ülemusi
- Bruto palk alates 700,00 kuni 1100.00€ kuus
- Katseaja edukal sooritamisel palgatõusu
- Ettevõttesiseseid soodustusi

Lisainfo:

Kandideerides Kebabi Wabriku ei pea Sa oskama valmistada kebabi eineid - meie pakume omaltpoolt kogu tööks vajamineva väljaõppe.

Kui tunned, et armastad inimestega suhtlemist, oled kohusetundlik ning hakkaja meeskonnaliige, siis see töö on just Sulle!
Sobivate kandidaatidega võtame ühendust. Suure boonusena räägib Sinu kasukas kas motivatsiooni- või kaaskiri.