2023-08-23 14:48:55

Tehnik-mehaanik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

• Tõste-ja transpordiseadmete korrashoid ja ekspluatatsiooni tagamine;
• Tõste- ja transpordiseadmete (kraanade, konveierite,autode,
laadurite) remondi, tehnilise teenindamise ja ülevaatuse korraldamine;
• Varuosade ja kulumaterjalide hankimine, ladustamine ja nende üle
arvestuse pidamine;
• Mõõteseadmete (peamiselt erinevate kaalude) korrashoid, tehniline
teenindamine ja taatlemiste korraldamine.

Описание работы:
• Поддержание и обеспечение эксплуатации подъёмно-транспортного
оборудывания;
• Организация технического осмотра, ремонта и технического
обслуживания подъёмно-транспортного оборудывания (краны,
конвейера, машины, погрузчики);
• Закупка запчастей и необходимых материалов, складирование и их
учёт;
• Поддержание измерительного оборудывания ( в основном
различные весы), техническое обслуживание и организация
проверок (калибровка).

Ootused kandidaadile

• Kõrgem või kesk-eri tehniline eriharidus ja hea õppimisvõime
• Varasem töökogemus mehaanikuna
• Eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlustasemel;
• Analüüsivõime;
• Stressitaluvus;
• Pühendumine ja keskendumine oma tööülesannetele;
• Valmisolek töötamiseks välioludes ja kõrgustes;
• Autojuhiload.

Требования к кандидату:
• Высшее/ техническое среднее специальное образование и хорошая
способность к обучению;
• Предыдущий опыт работы механиком;
• Владение эстонским, русским и английским языком;
• Способность к проведению анализа;
• Стрессоустойчивость;
• Обязательность и сосредоточённость на своих обязаннастях;
• Готовность работать на улице и на высоте;
• Наличие водительских прав.

Ettevõte pakub

• Konkurentsivõimelist palka;
• Täiendõppe võimalust;
• Stabiilset töökohta arenevas ettevõttes.

Предприятие предлагает:
• Конкурентноспособную зарплату;
• Возможность дополнительного обучения;
• Стабильное рабочее место на развивающемся предприятии.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos sooviavaldusega e-posti aadressile v.tisler(at)silsteve.ee
märksõnaks „tehnik-mehaanik“ kuni 28.02.2017
Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 14.03.2017
Info telefonil 392 9220
www.silsteve.ee
Для кандидирования просим отправить CV с вашими пожеланиями на адрес: v.tisler(at)silsteve.ee
С указанием ключевых слова: „техник – механик“ до 28.02.2017
С подошедшими кандидатами свяжутся не позднее 14.03.2017
Информация по телефону 392 9220