2023-08-23 14:48:55

Kasvatuspedagoog

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Maarjamaa Hariduskolleegiumi Valgejõe õppekeskus ootab oma kollektiivi kasvatuspedagoogi, kelle tööülesandeks on päevakavaliste tegevuste läbiviimine, õpilastele sotsiaalsete oskuste õpetamine ja olemasolevate oskuste parendamine. Kasvatuspedagoog märkab ja hindab koostöös kooli meeskonnaga õpilase hariduslikke vajadusi ning toetab õpilase arengut ja toimetulekut rühmapõhiste ja individuaalsete tegevuste kaudu.

Ootused kandidaadile

Ootame oma kollektiivi loovat ja meeskonnatööle ning lastele pühendunud inimest, kes motiveerib lapsi nende vajadusi arvestades.

Kasuks tuleb: Kõrgharidus sotsiaaltöös, eripedagoogikas või sotsiaalpedagoogikas või keskharidus ja tegevusjuhendajate täiendkoolituse läbimine.
Eesti keele oskus põhilise suhtluskeelena ja vene keele oskus suhtlustasemel.

Pakume tänapäevaseid arenemis-, enesetäiendamis- ja töötamistingimusi.

Lisainfo

Kui Sa oled väljakutseid ja uuendusi otsiv ning vastava kvalifikatsiooniga innovaatiline inimene, palun saada oma avaldus, CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja kaaskiri hiljemalt 08.03.2017