2023-08-23 14:48:55

Pesumaja ja keemilise puhastuse töötaja

CVKeskus.ee klient
750 - 900 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonnaga liituma kohusetundlikku pesumaja ning keemilise puhastuse spetsialisti, kelle peamiseks tööülesandeks on:

*keemilise puhastuse ja pesumaja töö teostamine

Tulenevalt töö iseloomust, otsime inimest, kes on osav igal alal - oskab suhelda, oskab keemilise puhastuse ja pesumaja tööd ning lahendada jooksvaid küsimusi.

Kesklinna Pesumaja teenindab peamiselt Tallinna kesklinna hotelle ja restorane - oleme puhas ja moodne pesumaja!

Ootused kandidaadile

*eelnev töökogemus keemilises puhastuses/pesumajas
*kohusetundlikkus, organiseerimisvõime
*avatus ja aktiivsus
*valmidus meeskonnatööks
*eesti keele oskus

Kasuks tuleb:
*vene ja inglise keele oskus algtasemel
*teadmised tekstiili hoolduse ning õmblemise valdkonnas.

Head kandidaati ootab ees töö arenevas kodumaises ettevõttes ning oma ala professionaalidest koosnev toetav meeskond. Pakume arenemisvõimalust, stabiilset töösuhet ja motiveerivat palgasüsteemi.

Lähemalt saate tutvuda meie tegemistega kodulehel www.kesklinnapesumaja.ee
LISAINFO JA KÜSIMUSED: info(at)kesklinnapesumaja.ee