2023-08-23 14:48:55

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on ettevõtte igapäevase raamatupidamise korraldamine, mille hulka kuulub algdokumentide kontroll, ostu- ja müügireskontro pidamine, põhivarade arvestus, personali- ja palgaarvestus, maksuarvestus ja maksudeklaratsioonide koostamine ning pangaülekannete teostamine. Bilanss, kasumiaruanne ja rahavoogude aruanne kuuluvad igakuiste raportite hulka. Sinu ülesanneteks on muuhulgas statistikaaruannete ning ettevõtte majandusaasta aruande koostamine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sina kandideerima, kui Sul on erialane kõrgharidus ja vähemalt 2-aastane pearaamatupidajana töötamise kogemus. Eeldame Sinult maksu- ja raamatupidamisarvestuse seadusandluse põhjalikku tundmist. Kasuks tuleb Navisioni või Axaptaga ja Taavi palgaprogrammiga töötamise kogemus ning eelnev kokkupuude tootmisettevõtte raamatupidamisega. Tööks on vajalik eesti ja vene keele oskus. Sind iseloomustab kõrge vastutustunne, iseseisvus, otsustus- ja analüüsivõime. Sa oled täpne, korrektne ning hea suhtlemisoskusega.

Omalt poolt pakume Sulle motiveerivat töötasu, eneseteostuse võimalust ning mitmekülgset, pikaajalist ja stabiilset tööd ettevõtte kontoris Ida-Virumaal Ahtmes. Sind ootab sõbralik ja tegus meeskond.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 14. veebruariks.