2023-08-23 14:48:55

Raamatupidaja / Бухгалтер - администратор

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

• Väikese firma iseseisev haldamine
• Igapäevane raamatupidamise töö
• Põhivara arvestus, inventuurid
• Statistilised aruanded
• Juhataja ülesannete kiire täitmine
• Lähetustega seotud dokumentatsiooni pidamine

Описание работы
• Самостоятельное ведение небольшой фирмы
• Ежедневная бухгалтерская работа
• Учет основного имущества, инвентуры
• Статистическая отчетность
• Оперативное выполнение поручений руководителя
• Документарное сопровождение командировок
* Работа с дебиторами
* Выставление счетов

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile
• Vähemalt kahe aastane töökogemus taolisel ametil
• Oskus töötada kontori programmidega (1C raamatupidamine, Microsoft Office‚ Adobe Acrobat) kõrgel tasemel
• Hea maksualase ja kommerts seadusandluse tundmine
• Eesti ja vene keele vaba valdamine
• Oskus töötada multitegumtöö tingimustes
• Prioriteetide paikaseadmise oskus
• Sihikindlus, iseseisvus, tugevad analüütilised oskused
• Soov liikuda karjääriredelil edasi

Требования к кандидату
• Опыт работы на подобной должности не менее 2 лет
• Умение работать с офисными программами (1С бухгалтерия, Microsoft Office‚ Adobe Acrobat) на продвинутом уровне
• Хорошие знания налогового и коммерческого законодательства
• Свободное владение русским, эстонским языком
• Умение работать в условиях многозадачности
• Умение расставлять приоритеты
• Целеустремленность, самостоятельность, сильные аналитические способности
• Желание карьерного роста

• Head võimalust realiseerida oma teadmisi ja hindamatut kogemust rahvusvahelises ettevõttes
• Karjääri ja proffessionaalset kasvu
• Firma üritusi,
• Sõbralikku kollektiivi ja meeldivat töökeskkonda

Фирма предлагает
• Хорошую возможность реализации своих навыков и бесценный опыт в международной компании
• Карьерный и профессиональный рост
• Корпоративные мероприятия,
• Дружный коллектив и благоприятную рабочую атмосферу