2023-08-23 14:48:55

Hommikusöögi teenindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Hotell Antoniuse restoran otsib oma meeskonda rõõmsameelset hommikulaua teenindajat! Kui Sinus on pealehakkamist tööd teha, Sa tegutsed kiirelt ja täpselt ning naudid suhtlemist, siis ootame Sind oma meeskonda! Töö on osalise koormusega, hommikuti graafiku alusel.

Sinu peamiseks ülesandeks on:
- pakkuda hotelli külalistele meeldivat ja tähelepanelikku teenindust hommikusöögi vältel
- hoolitseda rikkaliku hommikusöögibufee väljapaneku ning saali korrashoiu eest.

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult:
- teenindusvalmidust ja kohusetunnet
- rõõmsameelsust ja sõbralikkust suhtlemisel
- püüdlikkust ja tahet anda endast parim
- paindlikkust tööaja suhtes, st valmidust töötama ka nädalavahetustel ning tööajaga vahemikus kella 6:00-st kuni 13:00-ni.
- vanust vähemalt 18 eluaastat
- väga head eesti ja inglise keele oskust suhtlustasandil
- kasuks tuleb varasem töökogemus toitlustusteenindajana, võõrkeelte oskus.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
- püsivat ja huvitavat töökohta tunnustatud ettevõttes Tartu südalinnas
- meeldivaid töökaaslasi ja –keskkonda
- tööd graafiku alusel
- erialaseid koolitusi ja arenguvõimalusi restoraniteeninduses
- ettevõttesiseseid soodustusi.

Tööle asumine esimesel võimalusel! Küsimuste korral ja lisainformatsiooni saamiseks võta ühendust kady.kamar(ät)hotelantonius.ee.