2023-08-23 14:48:55

ÕIGUSLOOMEOSAKONNA KONSULTANT

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Konsultandi ülesanne on toetada valitsuse istungite ja valitsuskabineti nõupidamiste ettevalmistamisel õigusloomeosakonna juristide tööd, sh koguda ja edastada tööks vajalikku infot ja andmeid, valmistada dokumente ette allkirjastamiseks ja sisestada valitsuse infosüsteemi andmeid.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:
{li}Sul on kõrgharidus
{li}Sul on töökogemus (soovitavalt avalikus sektoris)
{li}oskad eesti keelt C1-tasemel ja inglise keelt vähemalt B1-tasemel
{li}oled analüütilise mõtlemise ja üldistusoskusega
{li}Sul on väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus ning läbirääkimis- ja koostööoskus
{li}oled korrektne, kohusetundlik ja täpne

Pakume võimalust panustada Vabariigi Valitsuse töö toetamisse. Tagame mitmekülgsed arengu- ja koolitusvõimalused, sõbraliku ja professionaalse meeskonna ning head töötingimused.

Lisainfo

 Ametikoht täidetakse ajutiselt äraoleva ametniku asendamise ajaks, võimalus on täita ametikoht ka tähtajalise üleviimise (rotatsiooni) korras.
Motiveeritud avalduse ja CV koos töökogemuse kirjelduse ja kahe soovitaja kontaktandmetega palume esitada hiljemalt 31. jaanuariks 2017. a elektrooniliselt aadressil personal[at]riigikantselei.ee. Lisainfo 693 5445 või agne.kiik[at]riigikantselei.ee (personalijuht Agne Kiik).