2023-08-23 14:48:55

Korteriühistu tegevdirektor

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

• hoolduse, tugiteenuste ja avariide likvideerimise korraldamine
• majandusaasta kava koostamine ja selle täitmise korraldamine koos juhatusele ülevaadete esitamisega
• kinnisvara korrashoiu teenuste ja väikesemahuliste ehitus- ja renoveerimistööde hangete läbiviimine ja töö korraldamine
• lepingute jm dokumentide haldamine
• aruannete koostamine ja edastamine
• tehniliste ülevaatuste juhtimine ja hooldusraamatu ja hoone/kinnistu passi pidamine;
• sisekommunikatsiooni korraldamine ja elanike nõustamine
• ühistu esindamine
• korteriühistu tegevust puudutavate koosolekute ettevalmistamine, läbiviimine ja protokollimine, üldkoosolekute juhtimine
• ühistu pikaajalise majanduskava koostamine ja elluviimise korraldamine

Ootused kandidaadile

Vajalikud oskused: • tehniline taiplikkus • teadmised kinnisvara valdkonnast • väga hea eesti keele oskus, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil • hea kontoritarkvara kasutamise oskus (MS Word, Excel) ning üldine hea arvutikasutus Kasuks tuleb: • korteriühistu juhi või kinnisvara halduri kutsetunnistuse olemasolu või selle omandamise soov • eelnev töökogemus korteriühistu haldamisel või juhtimisel Tegevjuhi töö sobib sulle, kui: • oled teenindus- ja suhtlemisvalmis ning avatud • omad planeerimis-, organiseerimis- ja juhtimisoskust • oled täpne, hoolikas ja kohusetundlik • tuled toime pingelistes olukordades ning oskad end kehtestada • oled kannatlik, paindlik ning lugupidav erinevuste suhtes • oled iseseisev ja väärtustad ka meeskonnatööd

Omalt poolt pakume • Kontorit kesklinnas • Võimalust kaugtööks • Paindlikku tööaega Tööaeg: osalise koormusega tööaeg, mis sõltub probleemidest kinnistul. Seetõttu peab arvestama, et mõnikord tuleb tööülesandeid täita ka väljaspool tööaega (üld- ja juhatuse koosolekud algavad kell 18). Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel Lisainfo ravala13(at)gmail.com, samale aadressile palume saata ka CV koos palgasooviga