2023-08-23 14:48:55

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime müügispetsialisti, kelle väljakutseks on meie arenduses ja müügis olevate projektide aktiivne turundus ja müük.
Esimese väljakutsena ootab Sind rajatud elamispindade müük, mille käigus tegeled Sa esmalt klassikalise maakleritööga, avaldades kuulutusi ja reklaammaterjale ning töötades potentsiaalsete ostuhuvilistega. Täiendava väljakutsena pakume Sulle võimalust osaleda projektide turunduskontseptsioonide väljatöötamisel ning ellurakendamisel.
Sind ootavad väiksemat sorti ning omalaadse kontseptsiooniga projektid, millest igaühel on oma individuaalne nägu ja point, kuid väikesest mastaabist tulenevalt ei ole massiivset turunduseelarvet, mille tõttu on oluline loovalt ja esiletõusvalt lahendatud turunduskontseptsioon ja selle efektiivne elluviimine.
Sa kombineerid meie objektid, brändi ja kvaliteedi tänapäevaselt proaktiivse turundustegevusega, kasutad globaliseeruva maailma avatust meie müügitööriistade portfelli laiendamiseks ning leiad turult uusi väljundeid ja senisest laiema hulga kliente.
Sa mõtled koos meiega, kuidas kõige efektiivsemalt ja tulemuslikumalt potentsiaalsete klientideni jõuda ning juhid välja töötatud ja kokku lepitud tegevuste elluviimist. Eeldame, et Sinu aktiivse ja innovatiivse tegevuse tulemusel kiireneb meie olemasolevate objektide müük ning kasvab ja paraneb kõigi meie projektide turundustegevus, silmapaistvus ja tuntus.
Samuti mõtleme koos Sinuga millises suunas liigub turg ja Sinu aktiivsel osalusel otsime ja leiame uusi, huvitavaid ja klientide jaoks väärtust omavaid projekte.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et Sa kas omad vahetut kogemust kinnisvara ja turunduse valdkonnas ning teadmisi sellest, kuidas, mis moel, kus ja mis meetoditega kinnisvara müüakse või oled valmis mitte puhkama enne, kui oled selle peensusteni selgeks saanud ja ellu rakendanud.
Sa valdad piisavalt arvutimaailma ja võõrkeeli, tunned turunduse tõdesid, loogikat ja võtteid ning oskad neid kombineerida tegeliku eluga.
Sa ei karda tööd ja teed pigem ühe sammu rohkem kui vähem. Sa ei oota, et Sulle öeldakse mida ja kuidas teha, vaid suudad end ise eesmärgipärasel kursil hoida ja edasi viia. Sul on piisavalt korrameelt, et tehtud töö oleks süsteemne ja korrektselt vormistatud.

Anname Sulle olemuselt atraktiivsed, huvitavad ja potentsiaali omavad projektid, piisavalt vabadust, kuid samas ka positiivselt kaasa töötavate kolleegide toe ning ootame väljapaistvat ja tulemuslikku müügitööd ja reaalset tulemust.

Pakume Sulle palju huvitavat ja mitmekülgset tööd, võimalust ennast teostada, kujundades oma tegevusega ettevõtte tegevuse suunda, portfelli ja nägu. Sinu motivatsioonipakett saab olema tulemusest sõltuv ning see jagab ettevõtte edu Sinuga.

Kui tunned, et meie väljakutsed Sind kõnetavad, siis palun anna meile sellest teada hiljemalt 30.01.2017