2023-08-23 14:48:55

Isoleerija/Krohvija

CVKeskus.ee klient
12 - 15 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Pakume tööd kahele tublile töömehele, kellel on kogemusi nii isoleerijana kui ka krohvijana. Töö ei ole väga keeruline, töö täpsemaks sisuks on aukude täitmine tulekindla villa ja krohviga. Tööpakkumisele on lisatud tööülesannetest ülevaatlikud pildid.

Töö asukohaks Soome, Olkiluoto elektrijaam Rauma linna lähedal.
Vabu töökohti 2.
Töö algab Jaanuari lõpus

Ootused kandidaadile

- Eelnev kogemus isoleerijana ja krohvijana
- Inglise või Soome keele oskus suhtlustasandil

Soomes töötamiseks vajalikud paberid:
- Veronumber (Soome maksunumber)
- Henkilötunnus (Soome isikukood)
- Tööturvalisuskaart (niiöelda roheline kaart)

Kui Teil Soomes töötamiseks vajalikke dokumente ei ole, siis aitame teil neid teha.

Kasul tuleb isikliku auto kasutamise võimalus.

Ettevõte pakub

- Head palka 11€/tunnis kätte
- Palgapäeva kaks korda kuus
- Tasuta majutust ettevõtte poolt
- Soodustusi laevapiletitele 40% (Esimene ja viimane sõit on meie kulul)