2023-08-23 14:48:55

Turundusjuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume tööd säravale, ettevõtlikule ning teotahtelisele turundusjuhile, kelle eesmärgiks on kavandada ning ellu viia turundus- ja müügitoetustegevusi meile kuuluvas kaubamajas, kauplustes ja e-poes.

Turundusjuhi peamised tööülesanded on:
• turundusplaani ja -eelarve koostamine;
• turundustegevuste elluviimine ja koordineerimine vastavalt turundusplaanile ja eelarvele;
• turu- ja müügiuuringute teostamine ja analüüs;
• reklaamtegevuste kavandamine, korraldamine ja tulemuste analüüs;
• erinevate turundusprojektide koordineerimine;

Ootused kandidaadile

Kogemus turundus- või kaubandusvaldkonnas (rõivad)
Hea arvuti kasutamise oskus (tabeli- ja tekstitöötlus)
Hea eesti ja vene keele oskus
Kohusetundlikkus
Hea suhtlemisoskus
Töökus ja pingetaluvus
Valmisolek meeskonnatööks

Ettevõte pakub

Palju huvitavat tööd arenevas ettevõttes
Kaasaegset töökeskkonda
Huvitavat ja mitmekesist tööd
Tööaeg E-R 8:00-17:00

Lisainfo

Infot küsida alates 23.01.2017 ja telefon 5277802