Abikokk

Firma nimi peidetud

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 455440

Tööpakkumise number

455440

Töö kirjeldus

-Toidu valmistamistamist vastavalt tellimustele
-Kauba vastuvõtmist
-Puhtuse ja korra hoidmist köögis

Nõudmised kandidaadile

- Sõbralikkus, positiivsus
- Kohusetundlikus, paindlikkus
- Varasem töökogemus või erialane väljaõppe tuleb kasuks
-Valmisolek pingelisteks tööpäevadeks
-Valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

- Väljaõpet
- Noort ja rõõmsameelset meeskonda
- Vägagi konkurentsivõimelist palka vastavalt tehtud tööle

Lisainfo

Pakume tööd abikokkale Chopsticksi hiina kiirtoidurestoranides.

Asukoht:
Tartu
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2017

McKenzie Invest OÜ on Eesti restoranide turul tegutsenud juba üle kümne aasta. Chopsticks ja Little India on Hiina ja Aasia köögile spetsialiseerunud rikkaliku menüüga restoranid. Oleme avanud 10 Chopsticks, 2 Little India ja ühe Chi restorani kus töötab üle 100 tubli inimese.