Betoonelementide valmistaja

Firma nimi peidetud

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 455434

Tööpakkumise number

455434

Töö kirjeldus

Otsime oma kliendile kogemustega betoonelementide valmistajaid.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on kogenud betoonitöötegija, on eelnevalt valmistanud valuvorme, armeerinud ja teinud ka elementide järel/pinnaviimistlust. Eeldame, et kandidaat on töökas, positiivse töössesuhtumisega ja heas füüsilises vormis. Vajalik soome keele oskus.

Pakume täistööajaga tööd.

Vajalik kehtiva tööturvalisuskaardi olemasolu, ehitusalane haridus on kandideerimisel eeliseks.

Töölepingu sõlmib töötajaga Aputeam OY ja abistab ka sobiva majutuse leidmisel.
Lisainfo soome keeles - +358 50 433 5316 taina.sirkia at aputeam.fi
Lisainfo eesti keeles - katre.pohlak at aputeam.fi

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2017

Aputeam Oy on personaliteenuseid pakkuv Soome ettevõte.
Firma on omaniku juhitud, kuulub Personalifirmade Liitu (Henkilöstöpalveluyritysten Liitto - HPL) ning
on liitunud Tilaajavastuu Oy programmiga "Usaldusväärne partner".