Liimkilbitehase tõstukijuht VIP1

Ecobirch AS

Tööpakkumise number

455416

Töö kirjeldus

Erinevad tõstetööd toomishoones ja platsil.
Materjalide ja toodangu transport ning ladustamine.

Nõudmised kandidaadile

Tõstukijuhi load;
Varasem töökogemus tõstukijuhina (kahveltõstukil);
Võimalust töötada vahetustega;
Kohusetundlikkus, hea eneseväljendusoskus, positiivne ellusuhtumine;
Suhtlustasandil eesti keele oskust.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle omalt poolt:
Sõbralikku ja edumeelset kollektiivi
Põhipalka ja tulemustasu heade töötulemuste eest
Tervise Paradiisi spordiklubi, veekeskuse ja bowlingu külastust.
Stabiilset töökohta.

Lisainfo

Töö on vahetustega. Hommikune vahetus 05:30 - 14:00, õhtune vahetus 14:00 - 22:30.

Ühendust võetakse ainult väljavalitud kandidaatidega,

Töö iseloom

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2017
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2017
Soovin kandideerida

Liimkilbitehase tõstukijuht

Ecobirch AS

Ecobirch AS on 2002 aastal asutatud eestimaisel kapitalil põhinev kasetööstus, kuhu kuuluvad 2 saeveskit ja 1 liimkilbivabrik Eestis. Oleme suurim kase saematerjali ja liimkilbi tootja Baltikumis.

Vaatan ettevõtte profiili