Liimkilbitehase tõstukijuht

Firma nimi peidetud

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 455416

Tööpakkumise number

455416

Töö kirjeldus

Erinevad tõstetööd toomishoones ja platsil.
Materjalide ja toodangu transport ning ladustamine.

Nõudmised kandidaadile

Tõstukijuhi load;
Varasem töökogemus tõstukijuhina (kahveltõstukil);
Võimalust töötada vahetustega;
Kohusetundlikkus, hea eneseväljendusoskus, positiivne ellusuhtumine;
Suhtlustasandil eesti keele oskust.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle omalt poolt:
Sõbralikku ja edumeelset kollektiivi
Põhipalka ja tulemustasu heade töötulemuste eest
Tervise Paradiisi spordiklubi, veekeskuse ja bowlingu külastust.
Stabiilset töökohta.

Lisainfo

Töö on vahetustega. Hommikune vahetus 05:30 - 14:00, õhtune vahetus 14:00 - 22:30.

Ühendust võetakse ainult väljavalitud kandidaatidega,

Töö iseloom

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2017
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2017

Ecobirch AS on 2002 aastal asutatud eestimaisel kapitalil põhinev kasetööstus, kuhu kuuluvad 2 saeveskit ja 1 liimkilbivabrik Eestis. Oleme suurim kase saematerjali ja liimkilbi tootja Baltikumis.