2023-08-23 14:48:55

Ostu- ja kategooriajuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Laooperaatorina saavad Sinu peamisteks tööülesanneteks olema:
1) Kauba vastuvõtt
2) Ülelugemine, vastavuse kontrollimine saatedokumentidega
3) Reklamatsioonide edastamine tarnija kauba ülejääkide/puuduse puhul
4) Kauba sissevõtmine saatedokumentide alusel laoprogrammi
5) Lao korrashoid
6) Kauba paigutus laos
7) Lao inventuurid
8) Valmisolek pisemateks abi- ja remonttöödeks laos ja keskuses

Ootused kandidaadile

Laooperaatori töö PetCity Keskuses eeldab Sinult head arvutioskust ja laoprogrammi kasutamise töökogemust, laos majandmise oskust ja varasemat töökogemust laos, suhtlemisoskust eesti ja vene keeles, stressitaluvust ja head töötahet.
Kasuks tuleb: tõstukijuhi ja autojuhiloa olemasolu, positiivne ellusuhtumine.

Meie pakume Sulle vaheldusrikast tööd Baltikumi ainulaadsemas lemmikloomadele ja nende omanikele mõeldud keskuses, kaasaegset töökeskkonda koos sõbraliku ja avatud meeskonnaga, kaasaegseid töövahendeid ning ametikohale sobivat tasu koos soodustustega.