2023-08-23 14:48:55

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Meie meeskonna osana oled vastutav klientide teenindamise, dokumentide halduse sh tellimuste, avalduste, arvete eest. Töötad ka andmebaasidega ja vajadusel täidaid teisi ülesandeid. Suhtled teiste meeskonnaliikmetega ning telefoni ja emaili teel ka teiste meie ettevõtte filiaalide ja partneritega.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui oskad väga hästi eesti, vene ja inglise keelt. Ootame täpsust ja korrektsust,ausust, head suhtlemisoskust, head pingetaluvust, õppimisvõimet ning oskust kasutada enamlevinud bürootarkvara.

Kasuks tuleb
•raamatupidamistöö või logistika töö kogemus
•eelnev töökogemus sarnaste nõudmistega töökohal

TIMEX S.A. on väga pikaajalise kogemusega Poola ettevõte millel on ka mitmeid filiaale sh Eestis, Leedus, Lätis ja Ukrainas. Eesti filiaal tegeleb põhiliselt kütusekaartide ning teiste teenuste pakkumisega rahvusvahelistele maanteetranspordifirmadele.
Omalt poolt pakume töökohta Tallinna kesklinnas, rahvusvahelist ja modernset töökeskkonda.