PAINUTUSPINGI/LASERLÕIKEPINGI seadistaja / Наладчик гибочного и лазерного станка

CUTFORM OÜ

Tööpakkumise number

455080

Töö kirjeldus

• Seadistaja töö AMADA painutus- ja laserlõikepingil
• Tööpinkide igapäevane hooldus ja töökoha korrashoid
• Toodete kvaliteedikontroll ja tootmisdokumentide täitmine
• Vajadusel muud tööd tootmises

ОПИСАНИЕ РАБОТЫ
• Наладчик гибочного и лазерного станка АМАДА
• Ежедневное обслуживание станков и соблюдение порядка на рабочем месте
• Контроль качества продукции и заполнение производственной документации
• При необходимости другие работы на производстве

Nõudmised kandidaadile

• Varasem kogemus painutus- ja/või laserlõikepingil
• Nõus töötama vahetustega (k.a öine vahetus)
• Kasuks tuleb inglise keele oskus ja tõstukijuhi load

ТРЕБОВАНИЕ К КАНДИДАТУ
• Опыт работы на гибочном или лазерном станках
• Готовность работать по сменам (в том числе и ночная смена)
• Плюсом является знание английского языка и права на управлением погрузчика

Ettevõte pakub

• Stabiilset töötasu (+ lisatasu)
• Tööd kolmekeelses töökeskkonnas (eesti, vene, inglise)
• Täiendkoolitust AMADA laserlõikepingil ja painutuspressil
• Vajadusel tõstukijuhi koolitust

ПРЕДПРИЯТИЕ ПРЕДЛАГАЕТ
• Стабильная заработная плата (+ бонус)
• Работа в мультиязыковой среде (эстонский, русский, английский)
• Дополнительное обучение на лазерном и гибочном станках АМАДА
• При необходимости курсы на управление погрузчика

Lisainfo

Kuidas kandideerida?
Palun saatke oma CV aadressile info[at]cutform.ee

Töö iseloom

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2017
Soovin kandideerida

CUTFORM OÜ

Laserlõigete, keevitatud koostude ja CNC-töödeldud komponentide valmistamine must- ja värvilistest metallidest ning erinevate pinnakattelahenduste vahendamine vastavalt kliendi spetsifikatsioonidele.

Vaatan ettevõtte profiili