2023-08-23 14:48:55

Särav müügitalent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses olemasoleva töötaja lapsehoolduspuhkuse algusega

OOTAME SKYMOBILE PEREKONDA UUE TOREDA LIIKME.

Kutsume sind liituma meie meeskonnaga. Töökohaks pakume sulle Kristiine või Rocca al Mare keskuses asuvat kauplust.

Sinu tööülesanded oleksid:

* Klientidega suhtlemine

* Skymobile toodete tutvustamine ja müük

* Kauba vastuvõtmine

* Klientide tagasiside edastamine teistele meeskonna liikmetele

Ootused kandidaadile

Kui sa vastad järgmistele küsimustele "Jah", siis sa oled sobiv kandidaat

+ Kas sa oskad suhtlustasemel eesti ja vene keelt?

+ Kas sulle meeldivad ilusad nutitelefonide tarvikud?

+ Kas sa soovid liituda toreda meeskonnaga?

+ Kas sa oled sõbralik ja positiivne?

+ Kas sa oskad suhelda?

Ettevõte pakub

Pakume sulle koolitust ning toetavat meeskonda.
Vaatamata sellele, et tööd pakutakse seoses teise töötaja lapsehooldspuhkusega, tööleping hakkab ikkagi olema pikaajaline.

5 põhjust liituda Skymobile perega:

+ Meie pakume lisaks põhipalgale ka head tulemustasu
+ Tööd on võimalik teha sinule sobiva graafiku alusel
+ Meie meeskond on alati toeks
+ Töö Tallinna kaubanduskeskustes
+ Saad osa meie lõbusatest meeskonna üritustest

Küsimuste korral helista 555 75 776 Margarita Burova