Hommikusöögiteenindaja

Firma nimi peidetud

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 454908

Tööpakkumise number

454908

Töö kirjeldus

Hotelli külalistele hommikusöögi serveerimine ja kõrgetasemeline teenindamine hommikusöögil ja hotelli baaris.

Nõudmised kandidaadile

- Positiivne meelestatus igas tööpäevas
- Sõbralik suhtlemisstiil
- Püüdlikkus
- Meeskonnamängu reeglite tundmine
- Kohusetundlikkus
- Iseseisvus
Kasuks tuleb võõrkeelte oskus

Ettevõte pakub

- Kindlat ja püsivat tööd edukas ettevõttes
- Kordumatut suhtlemispraktikat
- Väga heal tasemel koolitusi
- Meeldivat töökeskkonda
- Sõbralikku kollektiivi
- Ettevõttesiseseid soodustusi

Lisainfo

Erialane kogemus tuleb kasuks kuid ei ole eeltingimuseks. Ootame kandideerijatelt soovi ja kirge esindada Eestit kõige paremal moel, sisemist soovi saada
pidevalt paremaks ning iseseisvust võtmaks vastutust. Omalt poolt pakume isiklikku arengut soodustavat, igaühe panust tunnustavat ja väärtustavat ettevõtet.

Töö iseloom

Asukoht:
Tallinn
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2017

TallinnHotels, on 2005 aastal asutatud ning Eesti kapitalil põhineva hotellide ja restoranide opereerimisfirma. TallinnHotels visiooniks on esindada Eestit ning me võõrustame oma külalisi Tallinna vanalinna kolmes väärikas hotellis:

- Savoy Boutique Hotell ★★★★★
- Hotell Palace ★★★★SUPERIOR
- Hotell Bern

Oled oodatud kandideerima Hotelli Palace!
Kõrge teeninduskultuuriga hotell on oma 80-aastase ajaloo jooksul saavutanud erilise staatuse – olla Eesti visiitkaardiks läbi aastakümnete.

Kui oled sõbralik, paindlik ja tarmukas ning väärtused: ausus, teotahtelisus ja hoolivus sobivad Sinu tõekspidamistega, siis ootame Sind enda meeskonda!