Küünetehnik / maniküürija / pediküürija

Firma nimi peidetud

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 454642

Tööpakkumise number

454642

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega NailSpa Narva mnt ja Viru Keskuse Salongides otsime oma kollektiivi teenindajaid.

KÜÜNETEHNIK / MANIKÜÜRIJA / PEDIKÜÜRIJA

Nõudmised kandidaadile

• Erialaoskuseid tõendava diplomi olemasolu
• Varasem töökogemus ilusektoris soovitatav
• Eesti keele oskus suhtlustasemel
• Vene või inglise keele oskus suhtlustasemel tuleb kasuks
• Pediküüri tegemise oskus tuleb kasuks
• Täpsus ja kohusetunne
• Korrektsus
• Suhtlemisoskus, viisakus ja positiivsus
• Pingetaluvus
• Valmisolek vahetustega tööks (9-00-21.00) k.a. nädalavahetused

Ettevõte pakub

• Väga head töökeskkonda uues ja modernses salongis
• Täiendkoolitust
• Võimalust töötada rahvusvaheliste brändidega nagu OPI, Alessandro ja ProNails
• Tulemusest sõltuvat motiveerivat töötasu
• Paindlikku töögraafikut
• Võimalust töötada kas töölepinguga, FIE või OÜ-na

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palun võtke ühendust: 5089520 (tegevjuht Esti Hutchins)

Töö iseloom

Asukoht:
Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. jaanuar 2017
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2017
Brutopalk:
Alates 750.00 kuni 1000.00 EUR kuus

NailSpa on Eesti suurim ja modernseim maniküürile ja pediküürile spetsialiseerunud salongide kett. 2012. aasta lõpus laienesime I.L.U. kauplustes olevatesse küünestuudiotesse Rocca al Mare ja Kristiine Keskuses.
Pakume oma klientidele kvaliteetseid hoolitsusi meeldivas ja lõõgastavas keskkonnas. Meie jaoks on oluline, et klient naudiks iga meie juures viibitud minutit.
Oktoobris 2016 avas uksed NailSpa uus salong Viru Keskuses. Seoses uue salongi avamisega ja töömahu suurenemisega otsime oma toredasse kollektiivi lisatöötajaid.