2023-08-23 14:48:55

Personaliosakonna juhataja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Personaliosakonna juhataja aitab akadeemial seatud eesmärkideni jõuda, vastutades kogu personalivaldkonna sujuva korralduse eest. Oma valdkonnas tuleb ise arenduseesmärke seada ja neid ellu viia, talente leida ja hoida, õppimist ja arengut suunata, eelarvestada, personaliküsimustes kolleege nõustada, olla juhtkonnale partneriks personalijuhtimise valdkonnas. Personaliosakonna juhataja hea töö tulemusena on tagatud kogu akadeemia personalitöö toimimine.

Ootused kandidaadile

• teise astme kõrgharidus, soovitavalt personalijuhtimine;
• vähemalt kolme aastane valdkondlik ja juhtimisalane töökogemus;
• head teadmised personalijuhtimise valdkondadest, tööseadusandlusest, kõrgharidust reguleerivatest õigusaktidest ja asjaajamisest, oskus näha nii tervikut kui ka detaile;
• kindel nägemus, millised võiksid olla ajakohased personalivaldkonna abivahendid ning varasem kokkupuude personalitarkvaraga, kasuks tuleb programmi Taavi Personal hea tundmine;
• väga hea eesti ja inglise keele oskus.

EKA personaliosakonna juhataja on korrektne, süsteemne ja loov lahenduste pakkuja, kes omab initsiatiivi ja tahtmist oma töövaldkonda edasi arendada, toetab organisatsiooni kujundamist ning muudatuste juhtimist. Kasuks tuleb eelnev töötamise kogemus kõrghariduse valdkonnas.

Kunstiakadeemia pakub omalt poolt võimalust loomingulises ja professionaalses meeskonnas uuendada organisatsiooni personaliteenuste korraldust. Toetame erialast arengut läbi mitmekülgsete täiendkoolituste. Energiavarude täiendamiseks pakume 35 kalendripäevast puhkust ja toredaid ühisüritusi.

Kui eelnev kirjeldus äratas huvi, siis palume kandideerimiseks saata arutlus teemal “Personalijuhi roll muutuvas organisatsioonis” (1 lk) ja elulookirjeldus.

Tööle asumine 2017.a. veebruaris.

Täname kõiki kandideerijaid ja käsitleme teie sooviavaldusi konfidentsiaalselt.
Võtame ühendust kandidaatidega, kes osutuvad valituks intervjuuvooru.