2023-08-23 14:48:55

Laborant

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Tegeleme toidu mikrobioloogiliste ja keemiliste uuringutega.
Ühtlasi pakume erinevaid kvaliteediteenuste pakette, audiitorteenust ja oleme ametlik Hygiena toodete edasimüüja Eestis.

Seoses töö mahu kasvuga võtame tööle laborandi.

Töö iseloomustus:
Laborandi tööülessannete hulka kuulub mikrobioloogiliste ja füüsikalis-keemiliste analüüside teostamine toiduainete ja keskkonna proovidest ning vajadusel proovide võtmine ja ettevalmistamine analüüsiks.

Töö ühes vahetuses, enamasti 8.00.-16.30.
*oleme tööaja suhtes paindlikud.

Ootused kandidaadile

Eelnev laboritöö ja analüüside teostamise kogemus
vähemalt keskharidus
programmide MS Office ja/või Open Office tundmine
korrektsus, süsteemsus ja kohusetundlikkus tööülesannete täitmisel
hea rutiini taluvus
lisaks heale eesti keelele ka vähemalt kesktasemel inglise ja/või soome keele oskus nii kõnes kui kirjas
vajadusel käia nädalastel komandeeringutel Soomes
B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub võimalust töötada rahvusvahelises, sõbralikus ja toetavas meeskonnas, põhjalikku väljaõpet, stabiilset töösuhet, arenemis- ja õppimisvõimalusi.

Lisainfo

Kui meie kuulutus Sind kõnetas, võid kandideerida ka saates CV koos motivatsioonikirja ja palgasooviga aadressil kontor(at)netfood.fi