2023-08-23 14:48:55

Kontorijuht

CVKeskus.ee klient
700 - 1000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Palume kandideerijatel esitada avaldus leheküljel https://investly.workable.com/jobs/403694 Eesti juurte ja rahvusvahelise haardega rahandustehnoloogia iduettevõte Investly võimaldab ettevõtetel oma 30-120 päevase maksetähtajaga arvete eest raha kohe kätte saada. Tulime faktooringuteenusega turule 2016. aasta alguses ning olles kiiresti kasvatanud kliendibaasi on suurenemas ka meeskond. Nüüd otsime enda sekka kontorijuhti, kes juba oma olemusega tuju heaks teeb, on avatud suhtleja ja loob kontorist igapäevaselt inspireeriva keskkonna kogu tiimi jaoks. Sind ees ootav pühendunud 16-liikmeline (ja pidevalt kasvav) tiim Tallinna-hub'is vajab enda ridadesse sama innukat meeskonnamängijat, kes võtaks enda kanda kontorihalduse ülesanded ning oleks toeks ettevõtte kiirel kasvul nii Eestis kui Ühendkuningriigis. Tööülesanded:
  • Soov luua kontorist inspireeriv keskkond
  • Tiimiürituste organiseerimine nii kontoris kui ka väljaspool koos personalijuhiga
  • Koosolekute planeerimine
  • Töölähetuste planeerimine ning korraldamine
  • Informatsiooni liikumise tagamine
  • Dokumendi- ja kontohaldus
  • Lihtsamate raamatupidamisülesannete täitmine: kuludokumentide sisestus majandustarkvaras
  • Ruumide korrashoiu organiseerimine
  • Kontori varustamine bürootarvete, söögi ja joogiga
  • Jooksvates teemades aktiivne osalus ja kaasarääkimine
  • Ootused kandidaadile

  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • Hea suhtlemis- ja väljendusoskus
  • Sära silmades, positiivne ellusuhtumine ja tahe olla suurepärase tiimi liige
  • Iseseisev töökultuur
  • Dokumentide haldamise kogemus ning Google Drive ja Documents teenuste tundmine
  • Kogemus lihtsamate raamatupidamisülesannete täitmisel
  • Ettevõte pakub

  • Kontor Tallinna südames, Raekoja platsi ääres
  • Võimalus saada osa kiirest arengust koos võimeka meeskonnaga
  • Üle-Euroopalise haardega mentorid ja kontaktid
  • Kuradile hall argipäev!