2023-08-23 14:48:55

CE-kat autojuht rahvusvahelistele vedudele

CVKeskus.ee klient
Kuni 3000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Euroopa sisesed kaubaveod oma haagisega (Austria, Saksamaa, Itaalia, Sveits ja Benelux), vahetused põhijuhil alates 2 kuust ja vahetusjuhil ca 5 nädalat
Eesti ja Lõuna-Euroopa (IT/AT/CH või ES suunal) vahelised kaubaveod
Eesti ja Beneluxi vahelised kaubaveod (laevaga)
Eesti ja Saksamaa vahelised kaubaveod
Eesti ja Rootsi vahelised kaubaveod
osalemine laadimisel ning kauba koguse ja pakendi kontroll
kauba kinnitamine
töö saatelehtedega (CMR)

Ootused kandidaadile

CE-kat juhiluba
pingetaluvus
kohusetundlikkus
lojaalsus
eesti või inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil
soovitavalt varasem töökogemus ja ADR

Ettevõte pakub

korralikke töövahendeid
stabiilset tööd
tööle väärilist tasu alati õigel ajal:
Euroopa sisestel vedudel alates 2000 euri kuus kätte
Eesti ja Lõuna-Euroopa vahelistel vedudel keskmiselt 1400...2000 euri/kuus kätte
Eesti ja Beneluxi vahelistel vedudel alates alates 1200 euri/kuus kätte
Eesti ja Saksamaa vahelistel vedudel alates 1200 euri/kuus kätte
Eesti ja Rootsi vahelistel vedudel alates 1000 euri/kuus kätte
reisikindlustust
jõulupreemia

Lisainfo

Pakume võimalust alustada tööd veokijuhina värskelt CE-kat juhiload omandanud ja sõjaväeteenistuse läbinud noortele, kellel puudub pikem töökogemus, aga on tahtmist ja õppimissoovi saada oma ala professionaaliks. Võta julgelt ühendust tel. 517 2208 või saada elulookirjeldus (CV) e-postiga.

Kandideerimisel palume kindlasti ära märkida, missuguse iseloomuga tööst olete huvitatud.
Lisainfo telefonilt tööpäevadel kell 10.00-16.00.
Võtame sobivate kandidaatidega ise ühendust.