2023-08-23 14:48:55

Taksojuht

CVKeskus.ee klient
1000 - 1500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Uus ja ambitsioonikas taksofirma YES Takso otsib enda meeskonda taksojuhte. Kui sulle meeldib autosõit ning inimestega suhtlemine, kujundada ise oma töölkäimise graafik, siis on taksojuhi töö just Sulle sobiv.

Et taksojuhiks kandideerida on vajalik B-kategooria juhiluba ning Taksojuhi kutsetunnistus. Juhul kui taksojuhi kutsetunnistust ei ole, saab koolituse läbida 5 päevaga ning seejärel juba kohe tööd alustada.

Yes Takso töö tuleb läbi erinevate äppide. Töö hulk on suur ning taksopeatustes ootamise aeg on minimaalne.

Töö sobib nii meeste-kui naisterahvastele.

Saada oma CV ning kandideeri uude taksofirmasse.

Ootused kandidaadile

Yes Takso taksojuhiks kandideerimise nõuded:

1)Taksojuhil peab olema vähemalt 2 aastane juhistaaž.
2)Eesti keele oskus, kasuks tuleb vene keele ning inglise keele oskus suhtlustasandil.
3)Kasuks tuleb Tallinna tänavate tundmine.
4)Viisakas suhtlemisoskus

Yes Takso pakub mugavaid, ökonoomseid ning heas tehnilises seisukorras olevaid autosi. Meie autopargis on valdavald CNG maagaasil töötavad Opel Zafirad, hübriid-bensiini mootoriga Toyota Priused, lisaks ka erinevaid diisel ning bensiinimootoriga autosi (Opel Astrad, Toyota Corollad, Toyota Avensised jne.)

Sobivusel kiire tööle registreerimine ning kohe ka reaalselt tööle asumine.