Armeerija (Raudoittaja) Soome, Helsinki - Vantaa - Espoo

Firma nimi peidetud

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 453906

Tööpakkumise number

453906

Töö kirjeldus

- erinevad armeerimistööd uusehitusobjektidel Helsinki - Vantaa - Espoo piirkonnas

Nõudmised kandidaadile

- eelnev töökogemus ja armeerimisjooniste lugemise oskus
- Soome isikukoodi ja tööturvakaartide olemasolu

-VÄLTIMATU ON SOOME VÕI INGLISE KEELE VALDAMINE SUHTLUSTASEMEL

Ettevõte pakub

- head palka vastavalt töötulemustele
- Soome ametiala kollektiivlepingust tulenevaid hüvitisi
- abi nõutavate tööohutuskaartide muretsemisel ja elamispinna leidmisel

Kandideerimine madis.mets(at)selekta.fi või läbi CV Keskuse programmi.

Töö iseloom

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2017
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2017

Selekta on innovaatiline rahvusvaheline kontsern, pakkudes personaliteenuseid Eestis, Soomes ja Ungaris.
Juba aastast 1999 on leidnud Selekta abil tuhanded eri ametialade esindajad endale sobiva töö.
Pakume tööd ehituse, logistika, tööstuse, kaubanduse, IT, juhtimise, müügi, reklaami, personalijuhtimise, meditsiini ja sotsiaaltöö vallas.
Aastatepikkune kogemus ja professionaalne personal annavad meile teadmise, et igale tööle leidub tegija.