2023-08-23 14:48:55

Kokk

CVKeskus.ee klient
850 - 1100 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Ootame kokkasid, kes naudivad oma tööd ning
innustuvad klientide positiivsest tagasisidest.

Töö on aktiivne, vaheldusrikas ja tempokas.

Koka igapäevased ülesanded on vaheldusrikaste menüüde koostamine, tellimuste esitamine, maitsva toidu valmistamine kvaliteetsest toorainest, köögiabiliste juhendamine, seirelehtede täitmine ja muud jooksvad tegevused.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda kui oled:

- kogemustega professionaalne kokk
- kiire
- aus
- puhas
- töökas
- õppimisvõimeline

Ettevõte pakub

Pakume Sinule:

- kaasaegset töökeskkonda
- noort ja rõõmsameelset meeskonda
- firmasisest arenguvõimalust
- linna kõige ägedamat klientuuri
- korralikku koormust
- palka vastavalt tehtud tööle
- stabiilset sissetulekut
- meeleolukaid firmaüritusi

Lisainfo

- Tööaeg on pikk ja lühike töönadal (8.00-21.00) ja/või E-R 7.30 - 16.00

- Kandidaatidega võtame ühendust alates 18.01.2017.

- Tööle asumise aeg alates veebruari lõpust.

- Palkame 3 kokka,1 köögiabi, 2 nõudepesijat, 3-5 klienditeenindajat.