2023-08-23 14:48:55

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

• Mitme ettevõtte raamatupidamine (algdokumentidest kuni aastaaruandeni):
• Raamatupidamisdokumentide kontroll, sisestamine ja säilitamine vastavalt Eestis kehtivale seadusandlusele
• Palgaarvestus, põhivaraarvestus, laoarvestus
• Raamatupidamis- ja majandusaasta aruannete koostamine ning suhtlemine audiitoritega
• Raamatupidamissüsteemide arendus ja muudatuste elluviimine
• Statistika- ja Maksuametile aruannete esitamine
• Juhtkonna toetamine finantsaruannete ja –analüüsiga
• Rahavoogude planeerimine sealhulgas võlgnevustega tegelemine
• Muud raamatupidamise ja aruandlusega seotud jooksvad ülesanded

Ootused kandidaadile

• Finants- või raamatupidamisalane haridus ning töökogemus raamatupidajana
• Teadmised raamatupidamis- ja maksualasest seadusandlusest
• Korrektsus ja kiirus tööülesannete täitmisel
• Hea analüüsivõime
• Hea pingetaluvus, iseseisvus, otsustus- ja vastutusvõimelisus
• Kohusetundlikkus ning täpsus nii numbrites kui ka tähtaegadest kinnipidamises

Kasuks tuleb kui Sa valdad soome-, rootsi- või läti keelt. Oled töötanud programmidega Erply, MARGN või HansaBooks.

Omalt poolt pakume huvitavat tööd arenevas ettevõttes, kaasaegset töökeskkonda, arengu- ja õppimisvõimalusi, mitmekesiseid tööülesandeid ning toredat, teotahtelist ja nooruslikku kollektiivi.

Kindlasti ei tohi unustada ,et parim aeg puhkamiseks on SUVI.