2023-08-23 14:48:55

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Oled ideaalne kandidaat, kui näed raamatupidamises enamat kui vaid numbrid ning Sind huvitab tervikpilt. Eeldame, et omad varasemat raamatupidajana töötamise kogemust, oled analüütiline, korrektne ning meeldiv suhtleja, jagad meie väärtusi ning oled kliendile orienteeritud mõtteviisiga.
Sinu peamised tööülesanded:
• klientide raamatupidamise korraldamine;
• klientide nõustamine raamatupidamise valdkonnas;
• raamatupidamislike dokumentide tähtaegne ja nõuetekohane sisestamine, koostamine, haldamine ja kontroll;
• deklaratsioonide ja statistikaaruannete tähtaegne ja nõuetekohane koostamine ning esitamine.

Ootused kandidaadile

Meie ootused Sulle:
• töökogemus raamatupidajana vähemalt 3 aastat;
• EV raamatupidamisseaduste ja maksuseaduste tundmine
• bilansivõime
• hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus;
• initsiatiivikus ning iseseisevus oma töö korraldamisel;
• analüüsioskus ja hea loogiline mõtlemine;
• hea pingetaluvus;
• lojaalsus ja konfidentsiaalsus;
• hea arvuti kasutamise oskus (MS Excel ja enamlevinumad raamatupidamisprogrammid);
• kasuks tuleb soome ja inglise keele valdamine kõnes ja kirjas.

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:
• kaasaegne töökeskkond Sauel asuvas kontoris;
• professionaalsed ja abivalmis kaastöötajad;
• motiveerivad ja arengut võimaldavad tööülesanded;
• inspireerivad kliendisuhted;
• töötulemustest sõltuv paindlik tööajakorraldus;