2023-08-23 14:48:55

Laospetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Laospetsialistina saavad Sinu peamisteks tööülesanneteks olema:
1) laos kaupade laadimine ja paigutamine
2) väljatöötatud protseduuride ja juhiste jälgimine lattu kauba vastuvõtmiseks, käsitlemiseks, ladustamiseks, arvele võtmiseks ja laost väljasaatmiseks
3) kauba lattu võtmine, puuduste ja kauba arvetele vastavuse kontrollimine
4) kauba sorteerimine, pakkimine ja ladustamine
5) kauba ettevalmistus ja laost välja saatmine (vastavalt korraldustele või tellimustele)
6) laoarvestusprogrammi andmete sisestamine, vastasisulistele päringutele vastamine
7) laoarvestuse pidamine, kontrollimine ja dokumentatsiooni haldamine
8) lao tööks vajalike seadmete ja masinate kasutamine
9) inventuurides osalemine

Ootused kandidaadile

Laospetsialisti töö PetCity Rannamõisa Keskuses eeldab Sinult vastava kutsehariduse olemasolu (laotöötaja 4 tase), tööks vajalike mehhanismide kasutamise oskust, head arvutioskust ja laoprogrammi kasutamise töökogemust, suhtlemisoskust eesti ja vene keeles, stressitaluvust ja head töötahet.
Juhul, kui Sul kutseharidust ei ole, aga on piisav töökogemus ülaltoodud tööülesannete tätimiseks, ootame Sind konkurssist osa võtma.
Kasuks tuleb: autojuhiloa olemasolu, positiivne ellusuhtumine ja lemmiklooma omanikuks olemine.

Meie pakume Sulle vaheldusrikast tööd Baltikumi ainulaadsemas lemmikloomadele ja nende omanikele mõeldud keskuses, kaasaegset töökeskkonda koos sõbraliku ja avatud meeskonnaga, kaasaegseid töövahendeid ning brutotöötasu 935 eurot kuus (lisaks pakume erinevaid soodustusi).