Turunduskoordinaator

Firma nimi peidetud

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 452967

Tööpakkumise number

452967

Töö kirjeldus

Meie ja juba väga paljud meie lahedad kliendid teavad, kui stiilne prillivalik, kui hea teenindus ning kui suur ja soodne kontaktläätsede valik Pupilo-s on, aga kõik seda veel ei tea ja see viga tuleb parandada! :)

Tööülesannete hulka kuulub näiteks:
• sotsiaalmeedia kanalite haldamine ja sisu loomine;
• uudiskirjade koostamine ja blogi haldamine:
• ürituste korraldamine (optikapoes);
• erinevate mängude ja kampaaniate korraldamine;
• meie lahedate klientidega suhtlemine;
• vajadusel kolleegide asendamine.

Nõudmised kandidaadile

Kõige tähtsam on see, et oleks palju pealehakkamist ja positiivne suhtumine!

Aga on ka mõningad olulised oskused, mida selles töös läheb vaja:
• nii väga hea kirjalik, kui ka suusõnaline eneseväljendusoskus;
• varasem kokkupuude turundusega (eriti just internetiturundusega);
• algtasemel kogemus video- ja fototöötlusprogrammidega.

Pupilo-st leiad kindlasti väga ägedad töökaaslased, vaheldusrikka, väljakutseid pakkuva ja arendava töö ning motiveeriva töötasu.

Meile on oluline, et ikka igal hommikul kohe tahaksid tööle tulla ja sära oleks silmades! :)

Asukoht:
Tallinn
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. jaanuar 2017
Kuulutus sisestati:
29. detsember 2016

E Vision OÜ haldab internetipoodi www.pupilo.ee (varasemalt Läätsed.com). Eesti suurima läätsekaubamajana pakume oma klientidele soodsat ja mugavat viisi kiirelt omale kontaktläätsed ja vajalikud hooldusvahendid hankida. Paneme väga suurt rõhku meeldiva ostukogemuse pakkumisele ning klienditeenindusele.

Lisaks Pupilo.ee veebipoele on meil ka Viru Keskuse 2. korrusel optikapood, kus on linna stiilseim valik prilliraame ning lisaks ka silmakontroll!